Donald Trump wycięty z filmu “Home Alone 2” w Kanadzie

0

W Wigilię Bożego Narodzenia prezydent Donald Trump w czasie wideokonferencji z żołnierzami opowiadał jakim zaszczytem była dla niego możliwość pojawienia się w filmie „Kevin sam w Nowym Jorku” (drugiej części słynnego filmu “Home Alone, czyli “Kevin sam w domu”), który opisał jako „jeden z największych” hitów świątecznych.

A tego samego dnia film wyświetlany na kanale CBC w Kanadzie zostal pokazany bez sceny, w której pojawił się Donald Trump.

Wydana w 1992 roku kontynuacja „Home Alone” zarobiła 359 milionów dolarów. W filmie Kevin (grany przez Macaulaya Culkina) po raz kolejny zostaje oddzielony od swojej rodziny i ląduje w Nowym Jorku. Spotyka Trumpa w hotelu Plaza i pyta go o drogę do hotelowego lobby. Trump niedbale wskazuje mu właściwy kierunek i odwraca się.

Kiedy kanadyjski nadawca CBC wyemitował w tym tygodniu film „Home Alone 2”, sceny z Trumpem w nim nie było – coś, co nie pozostało niezauważone na Twitterze.

CBC wysłał do CNN oświadczenie, w którym napisano: „Jak często bywa w przypadku filmów fabularnych przystosowanych do telewizji „ Home Alone 2 ”został zmodyfikowany w trosce o czas trwania filmu. Scena z Donaldem Trumpem była jedną z kilku wyciętych z filmu scen, które nie były integralną częścią fabuły. Edycji dokonano w 2014 r., kiedy CBC zakupił film, zanim pan Trump został prezydentem”.

 

Poleć:

O Autorze:

Anna Głowacka

Interesuje się polityką polską i kanadyjską. Z wyształcenia pedagog, pracuje jako pracownik socjalny.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.