PiS hojny dla swoich. Serialu “Nam się po prostu należało” ciąg dalszy.

0

PiS rozpoczął swoje rządy w nowej kadencji nagradzając sejmowych urzędników. Jak na razie na nagrody dla tych ostatnich wydano już prawie 3,5 miliona złotych. To łączna kwota, którą przeznaczono na nagrody dla pracowników parlamentu od 4 listopada 2019 roku, czyli w niecały miesiąc. Do danych dotarli dziennikarze „Faktu”. CIS przesłało do redakcji dziennika komunikat w tej sprawie.

Jaki jest powód tak szczodrego nagradzania urzędników? „Fakt” informuje swoich czytelników przy okazji nowego artykułu, że „hojność kierownictwa w rozdawaniu nagród podyktowana była wykonywaniem obowiązków wynikających z pracy w Sejmie”. Dziennikarzom udało się wyliczyć, że średnia wypłata nagród dla pracowników kancelarii Sejmu wyniosła około 10 tys. złotych.

W minionych 11 miesiącach odbyły się bardzo liczne wydarzenia o charakterze historyczno-społecznym, dyplomatycznym i jubileuszowym – zwraca uwagę dziennikowi Centrum Informacyjne Sejmu w komunikacie przesłanym do jego redakcji – Dodatkowo trzeba przypomnieć o zakończeniu VIII i rozpoczęciu IX kadencji Izby, co również jest momentem wymagającym ponadstandardowego zaangażowania kierownictwa i pracowników Kancelarii Sejmu – dodano w dalszej części oświadczenia.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.