Politycy PiS oczywiście dostali przekaz dnia ws. Banasia

0

Reporterzy RMF dotarli do “przekazu dnia” dla polityków PiS. Instrukcja ma pomóc działaczom partyjnym udzielić zgodnej z linią partyjną odpowiedzi w sprawie Mariana Banasia. PiS oficjalnie wciąż czeka na dymisję szefa NIK, tym razem do końca tygodnia.

“Z politycznego punktu widzenia zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, decyzja należy do Banasia. Czekamy na jego dymisję w tym tygodniu. Jeżeli jej nie będzie, podejmiemy działania legislacyjne” – tak brzmi oficjalny przekaz dla mediów, jaki dotarł we wtorek do polityków PiS. Do instrukcji z “przekazem dnia” dotarli dziennikarze rozgłośni RMF FM.
 
“Premier po zapoznaniu się z raportem CBA doszedł do przekonania, że wnioski z raportu powinny skłonić pana Banasia do podania się do dymisji”. “Będziemy badać możliwość zmiany przepisów, które pozwolą w nadzwyczajnych sytuacjach na odwołanie prezesa NIK większością głosów kwalifikowanych w Sejmie” – tak od dziś mają mówić politycy PiS pytani o odwołanie szefa NIK.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.