Syn Banasia stracił pracę w Pekao

0

Według informatorów portalu Onet.pl, Jakub Banaś nie pracuje już w banku Pekao SA. Syn szefa Najwyższej Izby Kontroli pełnił tam stanowisko dyrektorskie. Nie wiedzieć czemu, został w poniedziałek wezwany na dywanik. Podobno postawiono mu ultimatum: albo sam odejdzie, albo zostanie zwolniony. Wybrał pierwszą opcje.

Wychodzi na to, że ustalenia “Rzeczpospolitej” jakoby Jarosław Kaczyński rozmawiał z Marianem Banasiem w czwartek na temat syna szefa NIK stają się coraz bardziej prawdopodobne. Wydają się potwierdzać je informacje portalu Onet.pl, według których Jakub Banaś przestał być pracownikiem banku Pekao SA.

PiS nie może odwołać Mariana Banasia, ale nie jest tak bezradny w przypadku jego syna. – Usłyszał propozycję nie do odrzucenia. Albo się zwolni sam, albo zostanie wyrzucony. Wybrał to pierwsze. Odszedł ze skutkiem natychmiastowym – opowiada o kulisach odejścia Jakuba Banasia informator portalu.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.