“Wielka pustka”. Zginęli w zamachu na Moście Londyńskim.

0

Był utalentowanym chłopakiem, inteligentnym, życzliwym i pełnym empatii człowiekiem. Zawsze stawał po stronie słabszych – napisała w oświadczeniu rodzina Jacka Merritta – 25-latka, który został w piątek zamordowany przez zamachowca na Moście Londyńskim.

Bliscy drugiej ofiary – 23-letniej Saskii Jones – podkreślili, że odejście kobiety “zostawi w ich życiach wielką pustkę”. Do ataku doszło w piątek. Sprawcą był 28-letni Usman Khan. Najpierw przebywał on w budynku Fishmongers’ Hall i groził, że wysadzi go w powietrze. Następnie zaczął atakować nożem znajdujące się tam osoby, po czym został wypchnięty na Most Londyński. 

Tam terrorysta atakował przechodniów. Został powalony na ziemię przez osoby, które wybiegły za nim z budynku. Na skutek zamachu zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Jak podała w niedzielę brytyjska policja, jedna z rannych osób wróciła już do domu, a dwie pozostałe nadal leżą w szpitalu w stabilnym stanie. 

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.