Kabaret pod Bańką w legendarnej Piwnicy pod Baranami!

0

Jak mówią ci, którzy tam byli tego wyjątkowego dnia – było znakomicie.

Nasza torontońska Bańka wystąpiła w kultowej Piwnicy pod Baranami w Krakowie w składzie: Magda Papierz, Wojtek Gawenda i Monika Goździk. Wypełnionej do ostatniego miejsca sali pokazali ukochane przez swoją publiczność skecze i piosenki i zachwycili widzów w Krakowie.

Była Waciakowia i gawendowy DJ Żak, Magda i Monika pokazały skecz o babciach, Wojtek Gawenda swoje zawsze witane entuzjastycznie piosenki, a Magda zaśpiewała dwie, które w tym miejscu miały szczególną wymowę: Demarczyk (autor tego tekstu Leszek Repczak specjalnie przyjechał na ten koncert z Kanady i pojawil się na scenie!) i “Mon Dieu” Edith Piaf.

Było wiele wzruszeń, owacje i poczucie artystyczego spełnienia – bo tylko wybrani dostępują zaszczytu występu w tym kultowym miejscu.

BRAWO!

O Kabarecie pod Bańką

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.