Muzyka jest moim kołem ratunkowym

0

Jeśli jeszcze nie słuchałeś 69. odcinka POLcastu posłuchaj. To odcinek świąteczny, choć niezbyt typowego, bo nie mówi o świątecznych tradycjach, które wszyscy znamy, lecz o tym co najważniejsze w tym okresie – o naszych bliźnich, ludziach, którzy stoją przed poważnymi wyzwaniami, a jednak potrafią zachować niezwykłą siłę, optymizm i wiarę. Warto posłuchać tych historii i zastanowić się nad nimi.

Dzisiaj polecam historię Arthura Lewinowicza, o którym pisałam w “Gazecie” w artykule “Artur Lewinowicz – muzyk i nauczyciel – potrzebuje naszego wsparcia”. W POLcaście mogą Państwo posłuchać mojego wywiadu z Arthurem, który opowiada o swojej chorobie i walce z nią. To niezwykła rozmowa i niezwykła optyka mojego rozmówcy. Tu historia Arthura po angielsku na stronie POLcastu: “Music has been my lifeline”: when cancer hits

Artur zagrał na koncercie WOŚP 12 stycznia w Mississaudze, bo jego operacja została przełożna o kilka dni. Grał pięknie!!!

Jeśli chcesz wspomóc POLcast, możesz to uczynić tutaj: www.mypolcast.com/support

 

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.