Trzymać warzywa w lodówce, czy nie?

0

Blog międzynarodowej korporacji logistycznej nie jest ostatnim miejscem, w którym szukalibyście porad dietetycznych – jest miejscem, które w tym kontekście nie przyszłoby do głowy nawet najbardziej kreatywnym internetowym resercherom. A właściwie dlaczego? – zapytał ktoś w firmie Raben? I miał ku temu bardzo dobry powód.

Dysponujący flotą kilku tysięcy pojazdów Raben przewozi niemal wszystko, włączając w to ładunki wymagające sporej “troski”. Właśnie do takich zaliczają się wszelkiego rodzaju produkty spożywcze. O to, aby warzywa, owoce, mięso czy nabiał docierały do klientów końcowych możliwie jak najszybciej i o to, aby w trakcie transportu nic nie obniżyło poziomu ich świeżości, dba, będąca częścią Grupy Raben, firma Fresh Logistics.

Jej pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest właściwe przechowywanie żywności. Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że są w tej dziedzinie ekspertami – nie mają innego wyjścia, kiedy to właśnie od ich wiedzy, dokładności i skuteczności zależy z jednej strony zysk firmy, a z drugiej – zdrowie nas, konsumentów, znajdujących się na ostatniej pozycji w transportowym łańcuchu.

WIĘCEJ

 

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.