Nowy program Kabaretu pod Bańką – już za dwa dni!

0

Już od pewnego czasu słyszy się pytania, kiedy Kabaret pod Bańką znowu pokaże swojej wiernej publiczości nowy program. Ostatnio oglądała Bankę publiczność krakowska w najbardziej chyba prestiżowym dla świata kabaretu miejscu – w legendarnej Piwnicy pod Baranami. O tym koncercie piszemy w artykule “Kabaret pod Bańką w legendarnej Piwnicy pod Baranami!”

This slideshow requires JavaScript.

Teraz czas na własną, polonijną publiczność. I dla tej właśnie publiczności Kabaret pod Bańką przygotował nowy autorski program pt. “Zmiana klimatu czyli globalne ocipienie”. Jak zawsze, odbędą się dwa spektakle – w piątek 7 i w sobotę 8 lutego.

Poza Kabaretem pod Bańką i tzw. Małą Bańką, która już wcale nie jest mała (niegdyś dzieci, dzisiaj to dojrzali artyści, występujący na wielu scenach), zobaczymy i usłyszymy nominowaną do prestiżowej nagrody Grammy Kingę Górny-Heming, prywatnie córkę Romana Górnego z Ottawy, który ze swoim Kabaretem “Po Ósmej” przez wiele lat przyjeżdżał na Kabaretony. Kinga jest wybitną wokalistką jazzową i w programie Bańki zagra z Don Thompson/Bill King Trio.

A poza Kingą? No oczywiście będzie okazja aby spotkać się z naszymi ulubionymi postaciami – Waciakową, DJ-em Żakiem, Zośką i Staszkiem i spędzić wspaniały wieczór w świecie humoru.

Do zobaczenia w pierwszy weekend lutego!

 

 

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.