Sprawna mowa Dudy, w gruncie rzeczy o niczym

0

Jeżeli Andrzej Duda utrzyma obecny kurs, to będzie to bardzo ciekawy przyczynek do sprawdzenia, czy można w Polsce wygrać wybory, pozycjonując się jako kandydat przemawiający głównie do twardego elektoratu, lekceważący umiarkowanych wyborców.

Prezydent Andrzej Duda przemawiał na konwencji przez około 26 minut. Przemawiał bardzo sprawnie, z właściwą sobie swadą i autentycznym zaangażowaniem, które wyborcy czują i na które dobrze reagują, bo nie ma w tym fałszywości. Niestety – przemawiał w gruncie rzeczy o niczym. To nie tylko zawód – to wręcz zaskoczenie.

Do konwencji wyborczych można podejść na dwa sposoby. Pierwszy to wzięcie pod uwagę całego sztafażu, fajerwerków i oprawy. To daje pojęcie o przygotowaniu partii czy kandydata do oddziaływania na emocje wyborców. Pod tym względem nie ma wątpliwości: PiS jest dzisiaj najbardziej profesjonalną siłą polityczną, a obrazek z sylwetką Andrzeja Dudy, wchodzącego na scenę na tle biało-czerwonej flagi, pozostanie na długo w pamięci.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.