Godzina dla Ziemi. #zostajewdomu i robię coś dobrego dla planety.

0

Jak co roku, 28 marca o godz. 20.30 miliony ludzi na całym świecie gaszą światło podczas symbolicznej Godziny dla Ziemi WWF. 13. edycja akcji ma wymiar szczególny, walczymy bowiem z pandemią, która uziemiła nas w domach. Mamy więc okazję, by przez symboliczny gest zrobić coś dobrego dla naszej planety.

Z uwagi na pandemię koronawirusa, tegoroczna akcja odbywa się online. Nawet jeśli zostajemy w domu, wciąż możemy zrobić coś dobrego, by pomóc naszej planecie. Co konkretnie? Po prostu wyłączmy o 20.30 światło. Zjedzmy z rodziną kolację przy świecach, pobawmy się z naszymi dziećmi w cienie – możliwości jest mnóstwo.

Nasze ostatnie działania, związane z koronawirusem pokazały, że kiedy trzeba, potrafimy zmienić swoje nawyki. Nasza planeta od lat woła o pomoc, teraz jest moment, by wcielić w życie codzienne drobne działania, które przyczynią się do uratowania środowiska.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.