Koronawirus inaczej – z humorem i z sercem (1)

1

KONIEC z podawaniem Państwu TYLKO alarmujących liczb i danych! Takie informacje będą podawane jak zawsze, bo musimy przekazywać Czytelnikom fakty, ale na tym kończyć się nie może – tak postanowiliśmy na kolegium redakcyjnym. My sami mamy już dosyć ciągłego martwienia się!  

Koronawirus z humorem

COVID-19 to nie powód do żartów, oczywiście, bo sytuacja jest poważna, ludzie chorują, a nawet umierają, ekonomia zmierza w czarną otchłań, ale… Nawet w czasie wojny ludzie starali się pomóc sobie humorem, aby w ten sposób rozładować stres i zdobyć nieco siły na codzienną walkę.

Koronawirus z sercem

A co to znaczy “Koronawirus z sercem”? To wiadomości dobre, przyjazne i napawające optymizmem. Takich dociera do nas też sporo – a to ktoś zadzwoni i coś opowie, a to napisze mejla, a to podeśle fotkę. Czasem znajdujemy artykuł o tym, że ktoś komuś coś… Wtedy uśmiechamy się i cieszymy, a od teraz przekazywać będziemy takie dobre wieści Państwu, żeby i Wam było lepiej.

I dlatego, poza wiadomościami w kategorii KORONAWIRUS COVID-19będziemy podawać Państwu różne czasem zabawne, a czasem podnoszące na duchu informacje ze świata.

JEŻELI MAJĄ PAŃSTWO WŁASNE PRZYKŁADY, PROSZĘ NAM JE PRZESYŁAĆ!

Pozdrawiamy z całego serca i życzymy Państwu spokoju oraz zdrowia!

Małgorzata P. Bonikowska

Grafika – Jerzy Kołacz

Oto porcja numer jeden.

 

 

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

1 Comment

  1. Adam Kołodziej on

    To świetny pomysł. Dziękuję! Juz mam dosyś makabry i pesymizmu. Przesyłam Państwu mailem jeden fajny przykład.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.