Ogłoszono 475 nowych zarażeń w Polsce, USA szykuje się na “drugi Pearl Harbor”

0

475 nowych zarażonych to największa liczba, jaką ogłoszono jednego dnia w Polsce od czasu wybuchu pandemii. Niestety odnotowaliśmy też 15 ofiar śmiertelnych. Natomiast we Włoszech odnotowano najniższą liczbę zgonów od dwóch tygodni. Tymczasem w Wielkiej Brytanii doszło do historycznego przemówienia królowej Elżbiety II. Co jeszcze wydarzyło się dziś w Polsce i na świecie?

To dopiero czwarty raz w 68-letniej historii panowania Elżbiety II, kiedy to w wyjątkowej sytuacji zwróciła się ona bezpośrednio do swoich poddanych. – Dziś możemy czuć się boleśnie rozdzieleni od bliskich, ale tak trzeba – podkreśliła królowa w swoim przemówieniu.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało wczesnym wieczorem o nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem i o kolejnych zgonach. W sumie w Polsce odnotowano już 4 tys. 102 przypadki zakażenia koronawirusem. 94 osób zmarło. Najnowsze informacje na temat walki z koronawirusem w Polsce i na świecie w naszej codziennej, całodobowej relacji.

WIĘCEJ

 

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.