Policjanci zawrócili prawie 1000 samochodów z parków w Toronto

0

Urzędnicy z Toronto podali, że nadal istnieją pewne obszary w mieście, które stanowią problem jeśli chodzi  zachowywanie rygorów czasu pandemii. Są to parki. W miniony weekend odholowano 800 pojazdów z Bluffers Park w Scarborough, a kolejnym 140 pojazdom uniemożliwiło parkowanie w High Parku pierwszego dnia weekendu. Policja wydała również 19 mandatów. Ponadto wpłynęło kolejnych 141 skarg dotyczących zgromadzeń i niebezpiecznych zachowań w parkach.

Ponadto w sobotę funkcjonariusze policja rozmawiali z 780 osobami, pouczając ich o różnych zaleceniach i zamknięciach dotyczących zdrowia publicznego, jednocześnie ostrzegając kolejne 373 osoby.

Toronto Public Health zgłosiło 113 nowych przypadków COVID-19 w mieście, a całkowita liczba przypadków wzrosła obecnie do 1232. Liczba osób wymagających hospitalizacji wzrosła o 12 procent do 140, podczas gdy 58 z nich przebywa na OIOM.

Odnotowano również dwa kolejne zgony, co daje łączną liczbę ofiar śmiertelnych w mieście 27.

Anna Głowacka 

Poleć:

O Autorze:

Anna Głowacka

Interesuje się polityką polską i kanadyjską. Z wyształcenia pedagog, pracuje jako pracownik socjalny.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.