Sprawdź, czy masz objawy zakażenia koronawirusem! (test online)

0

Na jakiej podstawie możemy stwierdzić, że możemy być zakażeni wirusem SARS-CoV-2, jeśli nie mamy dostępu do testów diagnostycznych, które mogłyby to jednoznacznie potwierdzić? Rządowy serwis pacjent.gov.pl przygotował kilka pytań, które warto sobie zadać zanim zaczniemy szukać profesjonalnej pomocy – w razie zaistnienia takiej potrzeby.

Bezpłatna i anonimowa ankieta przygotowana przez specjalistów z resortu zdrowia ma pomóc nam ustalić, czy wymagamy specjalistycznej opieki w czasie pandemii covid-19. Odpowiedzi na kilka prostych pytań mają rozwiać wątpliwości osób, które nie są pewne, czy mają objawy, które kwalifikują je do podjęcia leczenia. Jak to wygląda w praktyce?

Na stronie pacjent.gov.pl wypełniamy specjalną ankietę dla pacjentów. W tym celu musimy podać swój wiek oraz określić naszą płeć. W dalszej kolejności zostaniemy poproszeni o wskazanie, czy zostały u nas zdiagnozowane takie problemy jak:

WIĘCEJ

 

 
Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.