Szkoły niepubliczne w czasach pandemii COVID-19

0

Jedyne podsumowanie działania polskch szkół niepublicznych (prywatnych i społecznych) w czasie kryzysu COVID-19

Nieprawdopodobna skala ataku wirusa i pandemia, którą wywołał na świecie, uderzyła w każdy fragment naszego życia. Edukacja to jeden z tych obszarów, gdzie spotyka się codzienne funkcjonowanie nie tylko samych uczniów, ale i rodziców i oczywiście nauczycieli oraz innych pracowników szkół. Decyzja o zamknięciu szkół, przedszkoli i żłobków zmieniła w błyskawicznym tempie życie tych wszystkich grup – nagle nauka stała się nie tylko sprawą uczniów i szkoły, ale także rodziców, wkroczyła do domów rodzinnych i zmieniła swój charakter całkowicie.

Dwujęzyczna witryna Our Kids poświęcona edukacji niepublicznej w Polsce

Our Kids zajmuje się edukacją niepubliczną i dlatego postanowiliśmy dowiedzieć się jak zaszła i jak wygląda ta rewolucyjna zmiana w szkolnictwie niepublicznym. Dlaczego z obecną kryzysową, niełatwą sytuacją szczególnie dobrze radzą sobie szkoły niepubliczne?

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Malgorzata P. Bonikowska

Dziennikarka, publicystka, anglistka (doktor językoznawstwa), nauczycielka, autorka książek, działaczka społeczna, współtwórca i redaktor naczelny www.gazetagazeta.com. Kocha pisanie, przyrodę i ludzi.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.