Związek w czasie epidemii. 7 rzeczy, które mogą robić pary na kwarantannie.

0

W czasach zarazy ciężko jest urozmaicić swoje życie miłosne. Odkąd w Polsce wprowadzono ograniczenia w przemieszczaniu się, w internecie posypała się masa artykułów na temat współżycia podczas kwarantanny. Seks to nie jedyna rzecz, która sprawi, że do związku nie zakradnie się nuda. Pomysłów na spędzanie czasu w czterech ścianach razem z partnerem jest od groma. I niekoniecznie muszą się one ograniczać jedynie do łóżka.

Jedne pary pracują razem w domach w ramach #homeoffice2020, inne mają uczelniane wykłady prowadzone w trybie zdalnym. Obie sytuacje wydają się być idealną okazją do tego, aby wspólnie spędzać czas. W internecie aż huczy od porad dotyczących tego, jak uprawiać seks podczas kwarantanny.
A przecież związki nie kręcą się tylko i wyłącznie wokół sfery seksualnej. Nie da się cały czas myśleć tylko o jednym. Z tego też względu redakcja naTemat stworzyła listę innych rozrywek dla par. Gwarantujemy, że dzięki nim na nowo poczujecie motylki w brzuchu.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.