Grodzki odpowiada Witek: Prosiłbym, by nie dyktowała, jak mamy sobie radzić w Senacie

0

Nie śmiem dyktować marszałek Sejmu Elżbiecie Witek, jak powinna urządzać prace Sejmu, chociaż mam do trybu tych prac bardzo wiele zastrzeżeń. Prosiłbym, żeby ona również nie dyktowała senatorom i mnie, jak mamy sobie radzić w Senacie – powiedział we wtorek marszałek Senatu Tomasz Grodzki. Była to jego odpowiedź na słowa marszałek Sejmu, która czuje się oszukana w sprawie w sprawie tempa prac Senatu nad ustawą o hybrydowych wyborach prezydenckich.

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki był pytany w Polsat News, czy oszukał marszałek Sejmu Elżbietę Witek ws. trybu senackich prac nad ustawą dot. wyborów prezydenckich. Absolutnie temu zaprzeczam – opowiedział.

Na uwagę, że marszałek Witek twierdziła, że obiecał jej, że posiedzenie Senatu odbędzie się w tym tygodniu, Grodzki odpowiedział, że Witek i cały Sejm “powinni być wdzięczni Senatowi za to, że bierze się poważnie do pracy nad fundamentalną dla Polski ustawą, która kolejny raz przemknęła przez Sejm w ciągu kilkunastu godzin”. Tak się nie pracuje. Tak się nie tworzy legislacji – powiedział.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.