Jest nowy dyrektor radiowej Trójki

0

Kuba Strzyczkowski, wieloletni dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia, został nowym dyrektorem i redaktorem naczelnym tej rozgłośni. Zastąpi na tym stanowisku Tomasza Kowalczewskiego, który złożył rezygnację. – Nie wiem, jak długo będę dyrektorem, ale spróbuję ze wszystkich sił chociaż posprzątać te gruzy – przyznał w rozmowie z tvn24.pl. – Jestem przekonany, że zespół wróci – dodał.

Kuba Strzyczkowski potwierdził w rozmowie z tvn24.pl, że w poniedziałek przyjął propozycję objęcia funkcji dyrektora rozgłośni. W radiowej Trójce pracuje od 1990 roku. Na stanowisku zastąpi Tomasza Kowalczewskiego, który zarządzał Trójką od listopada 2019 roku.

 

– Wyzwanie jest kompletnie beznadziejne, a ja lubię duże wyzwania. W związku z tym zgodziłem się. Nie wiem, jak długo będę dyrektorem, ale spróbuję ze wszystkich sił chociaż posprzątać te gruzy – przyznał w rozmowie z tvn24.pl.

WIĘCEJ

 
Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.