Majątek Szumowskiego. “Fakt” pokazał, jaką rezydencję sprezentował żonie.

1

Łukasz Szumowski w swoim ostatnim oświadczeniu majątkowym nie zapisał zbyt wielu oszczędności. “Fakt” ustalił jednak, że minister zdrowia i tak może zarządzać imponującym majątkiem. Dziennik podaje, że polityk kupił swojej żonie posiadłość na północnym wschodzie Polski.

Już pod koniec 2016 roku Łukasz Szumowski przepisał na żonę dom w podwarszawskim Aninie. Stało się to w momencie, gdy miał zostać wiceministrem nauki w rządzie premier Beaty Szydło. To jednak nie wszystko. Jak ustalił “Fakt”, w tym samym czasie polityk podarował żonie efektowną posiadłość na Suwalszczyźnie.

Chodzi o działkę o powierzchni ponad 7 hektarów, którą Szumowski kupił w marcu 2014 r. Minister zdrowia wybudował tam już drewniany dom. Sąsiedzi polityka w rozmowie z dziennikiem przyznali, że czasami w weekendy można było go tam zobaczyć.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. Po prostu PiS jest bezczelny w okradaniu i kłamstwie. 40 mln. $ trafia do kieszeni brata ministra Szumowskiego – a pisiory wrzeszczą, że jest czysty jak łza. minister Szumowski przepisał cały mają tek na żonę i podaje, że ma 1000zł tj. 250 $ majątku. Kpiny sobie robi z państwa polskiego i prawa. Niedorozwinięty osobnik poszedł do sklepu i zjadł batonik za 90 groszy ( ok.20 centów) i dostał pół roku odsiadki i siedział w więzieniu.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.