Niedźwiecki przerwał milczenie. Wydał oświadczenie w sprawie afery w Trójce.

0

Marek Niedźwiecki złożył wezwanie przedprocesowe do władz Polskiego Radia i TVP. Domaga się oficjalnych przeprosin i przekazania 10 tys. zł na rzecz lekarzy walczących z pandemią koronawirusa. “Żegnam się z Trójką, ale nie z Ludźmi Trójki” – napisał legendarny prezenter w oświadczeniu, które opublikował Onet.

“Jutro miało być 1999. notowanie Listy Przebojów Trójki. Dla mnie już go nie będzie. To nie jest dobry ani łatwy czas – ani dla Trójki, ani dla mnie.(…) Żegnam się z Trójką, ale nie z Ludźmi Trójki, bo wciąż jesteśmy RAZEM. To tylko tango…” – stwierdził Marek Niedźwiecki w oświadczeniu.

W wezwaniu przeprocesowym Niedźwiecki domaga się między innymi zaprzestania dalszego rozpowszechniania jakichkolwiek nieprawdziwych informacji lub spekulacji, (…) “które w sposób bezprawny sugerują, że mój Mocodawca dokonał manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki w ramach notowania ‘Listy Przebojów Trójki’ z dnia 15 maja 2020 roku, a także jakoby mój Mocodawca jako prowadzący tego dnia audycję ‘Lista Przebojów Trójki’ zdecydował o przestawieniu piosenki “Twój ból jest lepszy niż mój” Kazika Staszewskiego na miejsce pierwsze”.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.