Nowy film braci Sekielskich o pedofilii w Kościele

0

Premiera „Zabawy w chowanego” – w najbliższą sobotę. Była kilkakrotnie przekładana, ale miejmy nadzieję, że tym razem nic już nam nie przeszkodzi w obejrzeniu drugiego filmu braci Sekielskich o pedofilii w Kościele.

Film będzie zamieszczony na YouTube: https://youtube.com/sekielski

„Zabawa w chowanego” pokaże mechanizmy tuszowania pedofilii i uległość prokuratury wobec Kościoła. Jak mówił wcześniej Tomasz Sekielski, film jest „wstrząsającą historią dwóch braci wykorzystywanych przez tego samego księdza. Kościelna hierarchia udawała, że się nic nie dzieje. Będzie też pokazane, jak wyglądają relacje państwo-Kościół na styku prokuratura-kuria”.

Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. Tylko taki model finansowania zapewnia nam, twórcom, pełną niezależność.

Teraz pracujemy nad kolejnymi ważnymi filmami dokumentalnymi o aferach SKOK oraz roli Jana Pawła II w tuszowaniu przypadków przestępstw duchownych. Prosimy nas wesprzeć darowiznami na konto: Kombinat Medialny Sp. z o.o. nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002 tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA Paypal: m.sekielski@gmail.com patronite.pl/sekielski Dziękujemy! Tomasz Sekielski, Marek Sekielski

W “Gazecie” o filmie braci Sekielskich “Zabawa w chowanego”

Poleć:

O Autorze:

Contributor

Materiał nadesłany do redakcji.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.