Po wyborach czeka nas wojna, jakiej w Polsce nie widzieliśmy

0

Jest dokładnie tak, jak ktoś skomentował w internecie: wybory prezydenckie, zarówno wygrane, jak i przegrane przez opozycję będą nie końcem, a zaledwie początkiem zażartej walki o normalną, dobrą Polskę. Bo bez względu na to, czy wygra je Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski, prawdziwa wojna jakiej jeszcze w Polsce nie widzieliście (choć widzieliście już naprawdę wiele) zacznie się po wyborach.

Wojnę tę rozpęta oczywiście PiS, dla którego przegrana w wyborach prezydenckich będzie realnie oznaczać koniec rządów – i możecie być pewni, że wszyscy w PiS doskonale zdają sobie z tego sprawę. Prezydent opozycji zablokuje każdą bezprawną i niekonstytucyjną ustawę, poza tym, mając w rękach senat i urząd prezydenta opozycja będzie mogła dużo skuteczniej rozgrywać PiS także politycznie i odzyskać sporą część utraconej władzy.

A co najważniejsze – odzyska także, a w raz z nią jej wyborcy – poczucie własnej sprawczości, mocy i wiarę w siebie, które, jak wiadomo, są podstawą i początkiem każdego zwycięstwa i każdej pozytywnej zmiany.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.