Politycy Porozumienia zapraszają do “okrągłego stołu”. Ratusz: on już się odbył.

0

Zdaniem polityków partii Jarosława Gowina władze Warszawy pozostawiły przedsiębiorców “samych sobie” w obliczu kryzysu finansowego. Ich zdaniem pożyczki w ramach tarczy antykryzysowej są wypłacane opieszale i apelują o zwołanie “okrągłego stołu” z przedsiębiorcami. Warszawski ratusz odpowiedział, że wypłacił już ponad połowę przyznanych przez rząd środków, a “okrągły stół” już się odbył.

Podczas czwartkowej konferencji prasowej politycy Porozumienia Jarosława Gowina negatywnie ocenili dotychczasowe działania władz Warszawy w zakresie pomocy przedsiębiorcom, którzy ucierpieli finansowo w związku z epidemią COVID-19. Były przewodniczący Rady Warszawy, a obecnie działacz partii Porozumienie Lech Jaworski stwierdził, że stołeczny ratusz pozostawił przedsiębiorców “samych sobie”.

Wskazał przy tym na brak działania ze strony powołanych do tego instytucji. – Dziwi nas bierność Centrum Przedsiębiorczości Smolna, która zgodnie z informacjami podawanymi przez media, jest zamknięte od 13 marca – powiedział Jaworski.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.