Protest song krytykujący sytuację w Trójce… “piosenką dnia” trójki

1

W wyniku afery związanej z anulowaniem notowania Listy Przebojów Programu III Polskiego Radia, w którym na szczycie znalazła się piosenka Kazika “Twój ból jest lepszy niż mój”, wielu artystów postanowiło stanowczo zareagować na działania radiostacji. Niektórzy muzycy zapowiedzieli bojkot Trójki, inni postanowili wyrazić sprzeciw w inny sposób. Na stronie radia można znaleźć informację o tym, że piosenką dnia został utwór “Mój kraj znika”, grupy Fisz Emade Tworzywo, który krytykuje sytuację w radiostacji.

Afera po piątkowym notowaniu Listy Przebojów radiowej Trójki zatacza coraz szersze kręgi – kolejni dziennikarze odchodzą z rozgłośni, a artyści apelują, by ich utworu nie były puszczane na antenie Programu III Polskiego Radia. Niektórzy postanowili pokazać swoje odczucia poprzez muzykę:

Zespół Fisz Emade Tworzywo w swoim najnowszym singlu biją na alarm i ostro krytykują sytuację w Polsce. Artyści zwracają szczególną uwagę na ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w radiowej Trójce.

Mimo że utwór dostępny jest od dopiero dwóch dni, już teraz został wyszczególniony na internetowej stronie głównej Programu III Polskiego Radia jako “piosenka dnia”.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. Miernoty-lizusy usadzeni prze z PiS na kierowniczych stołkach już sami nie wiedzą jak przypodobać się Kaczyńskiemu i z wyjątkową nadgorliwością połączoną ze strachem, biją domniemanych “wrogów Kaczyńskiego”. W reżymowej telewizji TVP bezczelnie kłamią, że to nie oni są winni, zawsze nie oni pisowcy – tylko ktoś inny.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.