Rafał Trzaskowski zapowiada narodową debatę o TVP. “To będzie walka o prawdę”.

2
– Telewizja publiczna ostatnio otrzymała miliardy złotych po to, żeby siać partyjną propagandę – stwierdził Rafał Trzaskowski podczas wtorkowej konferencji prasowej. Kandydat na prezydenta RP zapowiedział narodową debatę o mediach publicznych.
 
Na popołudniowym briefingu prasowym prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział ogólnonarodową debatę na temat stanu i sytuacji panującej w TVP oraz Polskim Radiu.

– Wszyscy w ostatnich dniach z oburzeniem obserwujemy to, co dzieje się w radiowej w Trójce. Wszyscy wychowaliśmy się na audycjach choćby Wojciecha Manna i Liście Przebojów. W tej chwili niszczy się Trójkę i telewizję publiczną – rozpoczął konferencję Trzaskowski, przekonując, że media publiczne w Polsce zostały upartyjnione.

WIĘCEJ

 
Poleć:

O Autorze:

Redakcja

2 Comments

  1. Chyba zrezygnuję z subskrypcji, bo odnoszę wrażenie że macie coraz mniej własnych artykułów. Jak będę chciał poczytać na Wirtualnej Polsce (wp.pl), Onecie itp., to sobie tam wejdę bezpośrednio – nie potrzebuję zaglądać tutaj. :/

    • Malgorzata P. Bonikowska

      Robimy i to i to – wiele osób nie “chodzi” po internecie i nie szuka – przychodzi do nas, bo wie, że polecamy ciekawe materiały z wielu źródeł, poza własnymi. “Subskrypcja” jest dla czytelników bezpłatna, więc może Pan przestać nas czytać bez specjalnych formalności. Powodzenia.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.