Szymon Hołownia ostro o Andrzeju Dudzie: marionetka

0

Szymon Hołownia był gościem w programie “Kropka nad i” na antenie TVN24. Kandydat na prezydenta w wyborach 2020 był pytany m.in. o publikacje uchwały PKW. Dokument zakłada, że marszałek Sejmu ma 14 dni na podanie nowej daty głosowania. Na razie uchwała nie została jeszcze w Dzienniku Ustaw. Tymczasem w walce o Pałac Prezydencki pojawił się nowy gracz – kandydatkę KO Małgorzatę Kidawę-Błońską zastąpił Rafał Trzaskowski.

Nie jest to pierwszy wyrok, ani uchwała, której władza nie publikuje – ocenił Hołownia, stwierdzając, że doszło do “manipulacji czegoś, co powinno być święte”. – To jest element szantażu i trzymania na krótko opozycji – dodał kandydat.

Pytany, czy Rafał Trzaskowski będzie miał czas, by zdobyć wymagane podpisy, Hołownia stwierdził, że “PiS będzie robił wszystko, żeby mu to zadanie utrudnić”. Jego zdaniem “Trzaskowski powinie mieć uczciwy termin na zebranie podpisów”.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.