Trzaskowski zapowiada profesjonalny audyt ws. epidemii

0

Jedną z moich pierwszych decyzji jako prezydenta będzie przygotowanie białej księgi epidemii COVID-19, przygotowanej przez niezależną firmę audytorską i przez ekspertów, żebyśmy wyciągnęli wnioski z tego, co robił rząd i robiły samorządy – zapowiedział w środę Rafał Trzaskowski.

– Kandyduję na urząd prezydenta również dlatego, że w ostatnich tygodniach obserwujemy, iż rząd nie radzi sobie z epidemią COVID-19 – mówił Rafał Trzaskowski podczas środowej konferencji prasowej. – Rząd zostawił bardzo wielu ludzi samym sobie. Właśnie dlatego, że tak wygląda dzisiejsza sytuacja, jestem absolutnie przekonany, że prezydent powinien w takich sytuacjach interweniować, spełniać aktywną rolę. Nie może być tylko niemym obserwatorem wydarzeń – dodał kandydat Koalicji Obywatelskiej w nowych wyborach.

Rafał Trzaskowski nie poprzestał jednak tylko na krytyce obecnie rządzących. Z jego ust padła także konkretna zapowiedź. – Jedną z moich pierwszych decyzji jako prezydenta będzie przygotowanie białej księgi epidemii COVID-19, przygotowanej przez niezależną firmę audytorską i przez ekspertów, żebyśmy wyciągnęli wnioski z tego, co robił rząd i robiły samorządy – stwierdził.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.