UWAGA: Komunikat MSZ o lotach powrotnych do Polski z Toronto (tylko dwie daty)

0

UWAGA: są dwa loty czarterowe z Toronto do Warszawy

Jak podaje MSZ na stronie “Polska w Kanadzie”:

22 i 29 maja odbędą się specjalne loty czarterowe z lotniska Pearson w Toronto na lotnisko Chopina w Warszawie.

Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z połączeń 22 i 29 maja, proszone są o przesłanie na adres toronto.rsvp@msz.gov.pl następujących informacji:

– Nazwisko

– Imię

– Numer telefonu

– Adres e-mail

– Obywatelstwo

UWAGA! Osoby, które wcześniej kontaktowały się w tej sprawie z konsulatem, również muszą dokonać zgłoszenia w sposób opisany powyżej.

Konsulat Generalny RP w Toronto nie jest organizatorem rejsów powrotnych do Polski. Państwa zgłoszenie zostanie przekazane LOT-owi, który będzie się z Państwem kontaktował, przedstawiał warunki przelotu i potwierdzał dokonanie rezerwacji na konkretny rejs.

Informujemy, że ww. specjalne czartery do Polski są płatne. Informacji na temat warunków przelotu, w tym ceny i możliwości zmiany już posiadanej rezerwacji udziela tylko i wyłącznie przewoźnik, tj. PLL LOT. 

Podkreślamy, że specjalne rejsy czarterowe nie są połączeniami regularnymi. Są to przeloty tylko w jedną stronę i są one dedykowane wyłącznie osobom na stałe powracającym do Polski. 

Poleć:

O Autorze:

Contributor

Materiał nadesłany do redakcji.

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.