Zakłady bukmacherskie – na czym polegają i jak zacząć?

0

Zakłady bukmacherskie to pewna forma rozrywki połączonej z niesamowitymi emocjami i możliwością zarobienia dodatkowych kilku złotych. Jak zacząć, jeżeli chcielibyśmy spróbować swoich sił? O czym pamiętać, zanim doładujemy nasze konto u bukmachera?

  1. Na czym polegają zakłady bukmacherskie?
  2. Jak zacząć przygodę z zakładami bukmacherskimi?
  3. O czym pamiętać, zanim zacznie się obstawiać wyniki?

Na czym polegają zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie to swoista gra, której zadaniem jest podbić emocje, jakie odczuwamy przy okazji śledzenia ulubionych wydarzeń sportowych, a także dać szansę na dodatkowy zarobek. Zabawa polega na tym, by obstawić wynik meczu u bukmachera – jeżeli trafimy, wygrywamy. Każde wydarzenie, mecz czy turniej ma swój kurs, po jakim bukmacher liczy naszą wygraną. Czasem też można trafić na dodatkowe wyzwania, jak na przykład celne obstawienie kilku wydarzeń z jednej dziedziny czy postawienie na konkretnego zawodnika przy okazji sportów drużynowych.

Zakłady można obstawiać na praktycznie każdej dziedzinie sportu, zarówno klasycznego, jak i obejmującego gry komputerowe. Wystarczy znaleźć operatora, który ma w ofercie interesującą nas dyscyplinę.

Jak zacząć przygodę z zakładami bukmacherskimi?

Zanim zaczniemy obstawiać prawdziwe pieniądze, dobrze jest trochę poćwiczyć. Możemy zrobić to po prostu na niewielkich kwotach, lub wykorzystując konto demo, jeżeli bukmacher takie udostępnia. Praktycznie każdy działający zgodnie z prawem operator oferuje też drobny bonus na start, więc możemy wykorzystać go do postawienia pierwszych kroków w typowaniu kuponów. Warto jednak pamiętać, że do wygrywania nie wystarczy po prostu szczęście – im więcej wiemy w wybranej dziedzinie sportu, tym lepiej dla nas, ponieważ będziemy w stanie lepiej przewidywać wyniki meczów i spotkań. Aby dowiedzieć się, jak łączyć wiedzę z obstawianiem, czytaj więcej.

O czym pamiętać, zanim zacznie się obstawiać wyniki?

Sama wiedza i łut szczęścia to już sporo, ale wciąż możemy zwiększyć nasze szanse o kolejną cegiełkę. Jeżeli nauczymy się jednej czy dwóch strategii obstawiania kuponów, będzie nam dużo łatwiej zarządzać naszymi typami, a także zwiększymy swoją szansę na wygrane. Technik grania z bukmacherem jest wiele, począwszy od najprostszych, jak płaska stawka, a skończywszy na bardziej skomplikowanych, jak m. in. progresja. Warto pamiętać, że zakłady online poddają się prawu statystyki, więc jeżeli wypracujemy sobie dobry system i połączymy go z wiedzą o wybranym sporcie, będziemy mieć szansę na częste wygrane.

Poleć:

O Autorze:

Contributor

Materiał nadesłany do redakcji.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.