Agresja seksualna na wiecach Dudy

0

Podczas wieców Andrzeja Dudy w Białymstoku i Krakowie doszło do ataków na dzieci i młodzież. Zwolennicy prezydenta, który walczy o reelekcję z poparciem Prawa i Sprawiedliwości, na obecność przedstawicieli Młodzieżowego Strajku Klimatycznego reagowali agresją seksualną i wulgarnymi zachowaniami.

Aktywistki i aktywiści Młodzieżowego Strajku Klimatycznego pojawiają się na spotkaniach wyborczych różnych kandydatów na prezydenta. Trzymają w dłoni transparenty ostrzegające przed kryzysem klimatycznym, które mają zmobilizować polityków do działania. W takim celu młodzi ludzie pojawili się na wiecach Andrzeja Dudy w Białymstoku i Krakowie. Okazało się, że tłum, który zebrał się na wiecu, zgotował im wrogie przyjęcie.
 
Media informowały o tym, że na niedzielnym spotkaniu z Dudą w Białymstoku jeden z mężczyzn rozebrał młodą kobietę z MSK (obnażył jej pierś ściągając koszulkę). Nie był to jednak jedyny akt agresji seksualnej wymierzony w młodych ludzi. Kolejny to wulgarne gesty, jakie skierował wobec młodzieży jeden z uczestników wiecu w Białymstoku. Mężczyzna udawał, że odbywa stosunek oralny. Teraz szukają go internauci śledzący Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

WIĘCEJ

 
Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.