Antypisowski rap syna Jarosława Gowina

0

Ziemowit Gowin, syn Jarosława Gowina, wziął udział w zbiórce funduszy, które przeznaczone są na wsparcie personelu medycznego w czasie epidemii koronawirusa. Z tej okazji syn polityka nagrał wulgarną piosenkę o rządach PiS. “W czasach, gdy Polska jest totalnie szpetna. Państwo z dykty? Chyba z totalnego g*wna. Obywatele rząd – sprawa nierówna” – rapuje.

Dalej w nagraniu Ziemowita Gowina słyszmy: “Wirus za oknem, w domu na ulicy, a politycy coraz bardziej dzicy, ustawami zabijają nasze życie. Przecież nie chodzi o zwykłe przeżycie! Wykurzycie? Tych pajaców na górze. Czas już nadszedł na społeczną burzę”.

Ziemowit Gowin nie kończy na tym krytyki sytuacji w Polsce, dostaje się Telewizji Publicznej: “Pogońmy razem pisowskich frajerów TVPiS? Jak w Korei propaganda. Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda, stroszą pióra udając piękne pawie, a w Polsce od dawna mamy bezprawie. Opozycja słaba wszyscy o tym wiemy”.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.