Bielan przeciwny udziałowi prezydenta we wspólnej debacie Onetu, WP i TVN

0

– To dyktat i my się na to nie zgadzamy. Myślę, że formuła zaproponowana przez TVP jest najbardziej uczciwa. Tam pytać będą mieszkańcy, a nie dziennikarze dogadani z jedynym lub drugim sztabem – powiedział w rozmowie z wp.pl rzecznik sztabu Andrzeja Dudy Adam Bielan. Skomentował w ten sposób propozycję debaty, a jaką wyszły wczoraj wspólnie Onet, Wirtualna Polska, TVN i TVN24.

– Pan prezydent Andrzej Duda wziął udział w dwóch debatach, teraz weźmie udział w trzeciej. Mamy zaproszenia na wiele debat, gdybyśmy odpowiadali na wszystkie tego typu zaproszenia, nie robilibyśmy nic innego, tylko jeździlibyśmy po debatach – mówił Bielan.

O udział Andrzeja Dudy w debacie Adam Bielan pytany był też wczoraj w TVN24. – Jest gotowy spotkać się na debacie, akurat w czwartek mamy duże spotkanie z mieszkańcami woj. lubuskiego, ale mamy zaproszenie ze strony TVP. Czekamy na Rafała Trzaskowskiego – oznajmił w rozmowie z TVN24. Pytany o inny termin nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.