DONOSY? CENZURA? Strona FB sztabu Rafała Trzaskowskiego w Toronto zawieszona

3

W piątek wieczorem, tuż przed 21.00 na stronie facebookowej Obywatelskiego Sztabu Wyborczego Rafała Trzaskowskiego w Toronto pojawiła się następująca informacja dla administratorów:

To wszystko. Żadnego ostrzeżenia i żadnej drogi odwołania bowiem wybranie opcji “Disagree with Decision” powoduje wyświetlenie się następującego komunikatu:

Ta strona funkcjonuje od miesięcy. Ostatnio pojawiało się na niej po kilkanaście postów dziennie. Żaden z nich nie został zakwestionowany przez Facebook. I nagle… tuż przed wyborami?!

Dlaczego tak się stało? Wiadomo, że Facebook ma mechanizm automatycznie zawieszający treści, a nawet całe profile w wypadku szeroko wyrażanego protestu: jeżeli jest wiele skarg na jakiś post, to Facebook go automatycznie zawiesza. Nie wiemy jednak czy to miało miejsce w naszym wypadku.

Wszystkie posty nadal są widoczne na naszej stronie, nie są tylko automatycznie wysyłane do czytelników, którzy tę stronę polubili.

Ciekawe, prawda?

Zapraszamy więc każdego zainteresowanego do odwiedzenia tej strony pod adresem https://www.facebook.com/SztabObywatelskiTrzaskowski2020Toronto/ i przekonania się na własne oczy co tam jest na tyle szokującego, żeby było podstawą do jej zawieszenia.

A w międzyczasie zapraszamy na strony naszej Gazety (tutaj i na Facebooku) gdzie na bieżąco publikujemy wszystkie informacje na temat kampanii prezydenckiej i procedur głosowania.

Materiały o wyborach, także konretne instrukcje (niezależnie od tego, na kogo chcą Państwo głosować) zamieszczamy w kategorii POLONIA. Staramy się zebrać dla Państwa ważne informacje o naszych kanadyjskich wyborach.

 

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

3 Comments

  1. Bo dobrzy ludzie są …WSZĘDZIE. to czemu miałby ich nie być w Toronciu i in. miejscach gdzie jest ich pełno.
    A Trzaskowski?
    Fajny, kontaktowy facet. Więc nic dziwnego, że “dobre ludzie i superpatrioty” go nie trawią.

  2. Walter Lewelt on

    Macki kaczystowskiej osmiornicy siegaja po internet. Musza sie niezle bac ze posuwaja sie do takich krokow.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.