Duda i Trzaskowski reprezentują dwie, zupełnie odmienne wrażliwości

0

Stany alarmowe na rzekach: – Rafał Trzaskowski przerywa kampanię wyborczą i spieszy z pomocą mieszkańcom Warszawy – Andrzej Duda leci do Stanów Zjednoczonych, aby zrobić sobie zdjęcie ze znienawidzonym przez własnych obywateli Donaldem Trumpem. Często powtarzam, że prawdziwy charakter polityków poznajemy w sytuacjach nadzwyczajnych i – nie chcę być arogancki – chyba miałem rację.

Kampania wyborcza  Andrzejowi Dudzie ewidentnie się nie układa. Z jednej strony – widać zmęczenie polityków PiS już niemal pięcioletnim upajaniem się władzą i rozkradaniem państwowego majątku. Z drugiej strony – wszelkie próby ośmieszenia najgroźniejszego rywala Andrzeja Dudy raczej pomagają Rafałowi Trzaskowskiemu niż mu szkodzą i raczej czyni go to kandydatem bliskim zwykłym ludziom niż ich od niego odstrasza.

Te dwa miliardy złotych kroplówki dla TVP naprawdę można było wydać lepiej.Szukanie ratunku w USA nie dziwi, choć zapewne Polscy podatnicy zapłacą za to słony rachunek, ponieważ Donald Trump jest tym światowym przywódcą, który poważnie jak nikt inny traktuje polityczne powiedzenie, że „nie ma darmowych obiadów”. Chciałoby się dopisać – ani zdjęć przy ubikacji.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.