Opozycja wspiera rządy PiS

0

Siły polityczne przeciwne PiS muszą nauczyć się odróżniać wśród urzędników, polityków oraz dziennikarzy mediów państwowych cynicznych politycznych fanatyków od ludzi uczciwych. Bez uznania dla tych z prawej, którzy widząc np. cenzurę w Polskim Radiu, gotowi są zrezygnować z pracy, albo choć zaprotestować, naruszenie monolitu, którym jest PiS nie będzie możliwe.

Kolejne sondaże pokazują spadające poparcie dla Andrzeja Dudy. Urzędujący prezydent, który jeszcze kilka tygodni temu miał wszelkie szanse na łatwe zwycięstwo w pierwszej turze, obecnie – choć nadal cieszy się najwyższym poparciem – nie może być już pewien zwycięstwa w drugiej.

Niewątpliwie do spadku notowań prezydenta Dudy przyczyniły się zawirowania i chaos związane z terminem wyborów. Rykoszetem w Andrzeja Dudę uderzyły zapewne również kontrowersje dotyczące brata ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Tak naprawdę jednak przełomowym momentem w sondażach była afera związana z usunięciem listy przebojów trzeciego programu Polskiego Radia oraz emisja w TVP filmu Sylwestra Latkowskiego, który nie dysponując jakimikolwiek dowodami oskarżył całą grupę artystów i sportowców o pedofilię.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.