PiS kolportuje zdjęcie Morawieckiego i Dudy na piwie

0

Poseł Radosław Fogiel opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie premiera i prezydenta w ogródku jednej z restauracji, do której politycy udali się po wizytacji przekopu Mierzei Wiślanej. Zastępca rzecznika PiS podpisał je hasłem “praca nie kłótnie”. Internauci szybko wytknęli, że skoro to praca, to dlaczego politycy piją alkohol, a opozycja pyta, z jakiej okazji wznoszą toasty podczas kryzysu wywołanego epidemią.

Fotografia Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego, którzy piją piwo w ogródku jednej z nadmorskich restauracji, bardzo szybko obiegła sieć za sprawą… polityków PiS. Oni sami zaczęli je udostępniać w swoich mediach społecznościowych z hasztagiem “praca nie kłótnie”.
 
Zrobił tak m.in. Radosław Fogiel i Tomasz Rzymkowski. Lubelskie PiS poszło o krok dalej, bo zapytało, co to zdjęcie “mówi nam o przywódcach naszego Narodu”? Internauci bardzo szybko zauważyli, że nie powinno być opisane jako “praca”, skoro politycy piją alkohol.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.