Świetna inicjatywa Podsiadło i innych artystów. Nagrali film, który motywuje do głosowania.

0

W mediach społecznościowych Dawida Podsiadło pojawił się filmik, który artysta nagrał razem z kilkudziesięcioma innymi twórcami, aktorami, muzykami i sportowcami. Wszyscy mówią w nim o jednym – dlaczego warto wziąć udział w wyborach.

– Dużo się mówi o tym, ze to bardzo ważne wybory, że każdy głos ma znaczenie i że zdecydować może naprawdę niewielka różnica. Ale jeżeli cały czas się zastanawiasz, czy iść głosować, to pomyśl o tym, czy naprawdę nie masz żadnego powodu, żeby to zrobić? Ja na przykład idę głosować, bo chciałbym żyć w tolerancyjnym kraju – mówi na nagraniu Dawid Podsiadło.
 
Filmik pojawił się na jego Facebooku w środę wieczorem. Wokalista przypomniał pod nim, ze “zbliżają się wybory 2020 i zawsze przy tej okazji zachęca do wzięcia aktywnego udziału, ale choćby chciał, to nikogo do tego głosowania nie zmusi”. Dlatego razem z innymi artystami postanowił podać argumenty, które mogą kogoś do tego zachęcić.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.