TVP Info zapytało Trzaskowskiego, czy zna Sorosa. Odpowiedział pytaniem.

0

Pracownicy TVP Info niedawno pytali Rafała Trzaskowskiego o poglądy religijne jego dzieci, a dziś zainteresowali się kolejną kwestią – tym, czy zna liberalnego miliardera George’a Sorosa. Kandydat KO w nadchodzących wyborach prezydenckich na swoim briefingu prasowym we Wrześni odpowiedział publicznej telewizji z uśmiechem.

Niedawno pracownicy TVP Info rozliczali Rafała Trzaskowskiego za uczestnictwo jego dzieci w pierwszej komunii. Dziś na briefingu prasowym publiczna telewizja zapytała go, czy zna George’a Sorosa.
 
– Wiele lat temu napisał pan na Facebooku, że George Soros (inwestor giełdowy, filantrop – red.) sfinansował pana stypendium za granicą (na Oxfordzie – red.). I tu pytanie, czy osobiście zna pan pana Sorosa? Co pan myśli na temat jego działalności, która wśród wielu osób wzbudza kontrowersje? Pojawiają się zarzuty, że próbuje wpływać na politykę wielu państw, chociażby Stanów, czy Węgier. Czy nie obawia się pan zarzutu, że w momencie, kiedy zostałby pan prezydentem, że George Soros będzie próbował wpływać na politykę Polski? – zapytał w imieniu kolegów z TVP Info pracownik TVP Poznań.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

Comments are closed.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.