Żaden z kandydatów nie wygrał debaty. Przegrała TVP.

0

Żaden z kandydatów ubiegających się o urząd prezydenta nie wygrał debaty zorganizowanej przez Telewizję Polską, która pytaniami oderwanymi od rzeczywistości i realnych problemów udowodniła, że jej misją jest dbanie przede wszystkim o interes partyjny. Za brak szacunku wobec wyborców zapłacą rządzący i sam Andrzej Duda.

Zakończona w środę wieczorem debata prezydencka przejdzie do historii polskiej polityki jako wyjątkowo nudny i mało atrakcyjny spektakl, wyreżyserowany przez sztabowców PiS wespół z Jackiem Kurskim, którego rękę czuć było niemal w każdym zadanym pytaniu. Ktoś, kto wpadł na pomysł, aby jedyną debatę prezydencką, z udziałem wszystkich kandydatów (inne zapewne się nie odbędą – red.) ustawić w kontrze tylko do Rafała Trzaskowskiego pokazał, że nie szanuje kompletnie wyborców, którzy coraz bardziej są zmęczeni wieloletnią wojną PO z PiS.

Wsłuchując się w kolejne pytania oderwane zupełnie od rzeczywistości i bieżących problemów zarówno krajowych jak i zagranicznych można było zastanawiać się, jak to jest możliwe, że na niespełna dwa tygodnie przed wyborami prezydenckimi cała jedenastka kandydatów ma tak niewiele do powiedzenia. Większość z nich posługiwała się jedynie utartymi frazesami, które powtórzone po raz kolejny sprowadzone zostały do steku banałów kompletnie pozbawionych znaczenia. Kandydaci nie zaskoczyli absolutnie niczym, jakby pogodzili się z miejscami, które od tygodni przypisują im sondaże przedwyborcze. Nie padło nawet ani jedno zdanie, które mogłoby zostać na dłużej zapamiętane i być szansą na zmianę przewidywanego wyniku wyborów.

WIĘCEJ

 

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.