Ambasador USA do europosłanki PiS: „Shame on you. Powinna się pani wstydzić”.

2

“Szerzy Pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując, że TVN to WSI. Powinna się Pani wstydzić” – napisała ambasador USA Georgette Mosbacher do Beaty Mazurek (PiS). Kancelaria Sejmu: “Ambasador innego państwa warknął”. Ten tweet został natychmiast skasowany

W ostatnim tygodniu kampanii ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher w mocnych słowach upomniała europosłankę PiS Beatę Mazurek. Nie ma jednak wątpliwości, że to nie Mazurek była faktyczną adresatką wiadomości od amerykańskiej ambasador. To sygnał ostrzegawczy wysłany do prezydenta Andrzeja Dudy. W tle są ataki obozu rządzącego na zagraniczne media.

W poniedziałek 6 lipca 2020 ambasador Georgette Mosbacher opublikowała dwa tweety – po polsku i po angielsku, oba skierowane do Beaty Mazurek (PiS). „Dobrze Pani wie, że szerzy Pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując że TVN to WSI. Powinna się Pani wstydzić. To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków”.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

2 Comments

 1. Włodek J. on

  Jeżeli ktoś pamięta Andrzeja Leppera z Samoobrony, który stwierdził, że “Wersalu nie będzie” to europosłanka Beata Mazurek jest najlepszym wcieleniem tego zjawiska.
  Język polski ma dość bogaty zasób słów które opisują sposób bycia i takie zachowania które w teorii nie przystają do kulturalnych ludzi.
  I ob. Mazurek udowadnia co rusz że w tej dziedzinie przebiła Leppera o kilka długości w tej konkurencji.
  Jedno jest pewne, że w kanadyjskiej polityce nie zagrzałaby miejsca w żadnej partii jaka urzęduje w parlamencie w Ottawa czy w prowincjach.
  Jedynie może w pubach bardzo lokalnych i w bardzo lokalnych i specyficznych miejscach.
  A w PiSie ma się całkiem dobrze. Wśród koleżeństwa dla którego środkowy palec na posiedzeniu sejmowym nie jest czymś nieznanym.

  • Bogdan Herbetko on

   Moze napisalbys dlaczego zostal zamordowany Andrzej Lepper i kto to zrobil ? Byloby wiecej tresci oraz prawdy. Wstydze sie za Ciebie,ze mozesz tak myslec jako Polonus i w taki sposob atakujesz PiS.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.