Andrzej Duda chce zakazu adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Dziś podpisze projekt zmiany konstytucji.

1

O godz. 11:30 prezydent Andrzej Duda podpisze projekt zmiany konstytucji i skieruje go do Sejmu – poinformował rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Chodzi o zapisanie w konstytucji wykluczenia adopcji dziecka przez osobę pozostającą w związku jednopłciowym.

Złożenie projektu zmiany konstytucji, tak aby wprost zapisane w niej było, że wykluczone jest przysposobienie dziecka przez osobę pozostającą w związku jednopłciowym Andrzej Duda zapowiedział w sobotę w Szczawnie-Zdroju (Dolnośląskie).

Rzecznik prezydenta poinformował PAP, że w poniedziałek o godz. 11:30 odbędzie się uroczyste podpisanie projektu ustawy o zmianie konstytucji przez prezydenta Andrzeja Dudę i projekt zostanie skierowany do Sejmu.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. wiadomo wszem i wobec że to pic wyborczy z dwóch powodów.
    Po pierwsze nikt nie chce takich adopcji, a po drugie takiej większości żeby zmienić konstytucję nie ma.
    Duda łapie się już brzytwy, bo widzi że koniec może być blisko.
    Bo tylko to mu zostało. Nie wystraszył ludzi sędziami, lekarzami, LGBT -ami, feministkami,nauczycielami to teraz za adopcje się łapie skoro focia z Trumpem nie pomogła i została powszechnie obśmiana.

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.