Barbados zaprasza wszystkich chętnych do pracy zdalnej

1

Barbados uruchomił specjalną roczną wizę dla obywateli innych krajów, którzy podczas pandemii wykonują pracę zdalną i woleliby to robić w tropikalnych okolicznościach przyrody. By zdobyć wizę, wystarczy wypełnić formularz i dostarczyć w formie elektronicznej kopie kilku dokumentów. Niestety trzeba też wnieść opłatę, która do najniższych nie należy.

Wykupienie wizy, która pozwala mieszkać i pracować na Barbados do roku bez konieczności zdobycia pozwolenia na pracę lub pobyt, kosztuje około 7,6 tys. zł dla osób indywidualnych oraz około 11,4 tys. zł dla rodziny (odpowiednio: 2 i 3 tysiące dolarów).
 
By zdobyć wizę, należy przesłać w formie elektronicznej zdjęcie paszportowe, kopię paszportu i akty urodzenia towarzyszących członków rodziny, którzy ukończyli 18 lat, a także między innymi listę członków rodziny lub osób pozostających na utrzymaniu, które przylecą na Barbados. Po złożeniu wniosku trzeba zaczekać na jego zatwierdzenie i opinię, a potem uiścić opłatę. Wiza jest ważna przez rok.

WIĘCEJ

 
Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.