Bojkot Podkarpacia rozpalił internet po zwycięstwie Dudy

0

Nie będą jeździć na Podlasie i Podkarpacie, kupować stamtąd żywności, ani zawierać kontraktów – coraz więcej takich zapowiedzi przeciwników Andrzeja Dudy pojawia się na Twitterze. Z kolei zwolennicy PiS dziękują im za rekordowe poparcie dla swojego kandydata w ostatnich wyborach. W tym wszystkim są ludzie, którzy mieszkają w tych regionach Polski, ale należą do opozycyjnej mniejszości i nie mogą się pogodzić z tym, że są wrzucani do jednego worka. “Idźcie do diabła” – piszą.

To już oficjalne – według PKW w województwie podkarpackim Andrzej Duda zdobył aż 70,92 proc. głosów. To ewenement w skali kraju – średnie poparcie dla kandydata PiS na prezydenta wśród wszystkich wyborców wyniosło bowiem 51,03 proc. Rafał Trzaskowski zdobył pozostałe 48,97 proc. głosów.

Wyborcom z Podkarpacia entuzjastycznie dziękują zwolennicy Andrzeja Dudy z różnych części Polski. Pojawiają się także podziękowania na najwyższym szczeblu – wyrazy uznania złożył Marcin Warchoł, wiceminister sprawiedliwości i poseł z Podkarpacia. Na tę część Polski zwrócił także uwagę inny polityk PiS, Marek Kuchciński, były marszałek Sejmu.

WIĘCEJ

 

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.