Były premier miażdży prezydenturę Dudy. “Sługa, narciarz, pajacowaty reprezentant Polski”.

0

– Zwyciężył w nieuczciwych wyborach, w których cała rządowa maszyneria polityczna, propagandowa i finansowa pracowała na najwyższych obrotach dla niego, jednocześnie kłamliwie obrzucając błotem głównego rywala.

Duda pośrednio ponosi moralną współodpowiedzialność za wzrost liczby zachorowań w Polsce – mówi w rozmowie z Elizą Michalik Włodzimierz Cimoszewicz, poseł do PE z Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów, były premier i były minister spraw zagranicznych.

Jak ocenia Pan reelekcję Andrzeja Dudy?
 
Źle. To jest wyjątkowo zły prezydent. Człowiek bez charakteru i zasad. Jawnie i notorycznie naruszający swoje zobowiązania, przyczyniający się do niszczenia praworządności i wspólnoty społecznej. Szereg jego zachowań świadczy o zwyklej głupocie i braku kwalifikacji moralnych. Nie ma trudności w poniżaniu ludzi, wysuwaniu fałszywych oskarżeń. Nie ma pojęcia o polityce zagranicznej. Serwilistyczny wobec najgorszego prezydenta USA ostatnich stu lat, bezmyślnie agresywny wobec Unii Europejskiej i naszych najbliższych partnerów. Całkowicie niesamodzielny, podporządkowany interesom PiS.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.