Duda podziękował wspólnocie mediów Rydzyka i duchownym

0

Andrzej Duda podziękował we wtorek na antenie Radia Maryja całej wspólnocie tej stacji i Telewizji Trwam oraz ojcom redemptorystom za wsparcie duchowe. Zaznaczył, że jest wdzięczny za ich “ofiarną postawę”, która wspierała jego starania o zwycięstwo.

– Chciałbym bardzo serdecznie podziękować całej wspólnocie Radia Maryja i Telewizji Trwam oraz ojcom redemptorystom za wsparcie duchowe – ono było dla mnie ogromnie ważne i bardzo odczuwalne. Dziękuję też wszystkim słuchaczom, bo wiem, że tysiące osób się modliło, wielu ludzi przyjęło bardzo ofiarną postawę, by wesprzeć starania o zwycięstwo w wyborach – powiedział prezydent.

Zdradził też, co jego zdaniem przyczyniło się do triumfu w wyborach. – Jeżeli ktoś się zastanawia, skąd były siły na to wszystko – myślę, że odpowiedź jest taka, że po prostu to daje nadzwyczajne siły. Chciałbym, żeby wszyscy, którzy mnie duchowo wspierali, mieli poczucie, że jakaś cząstka ich dzieła i wkładu jest w tym zwycięstwie. Zapewniam o tym, że możecie liczyć na moją postawę – podkreślił.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.