Głosy zagranicy mogą zaważyć na wyniku. Polonia mówi o wypaczeniach i zapowiada protesty wyborcze.

1

Wyborcy zagraniczni donosili mediom o wielu nieprawidłowościach, co może przełożyć się na rekordową liczbę protestów wyborczych. Czy może to oznaczać, że Sąd Najwyższy zakwestionuje wynik wyborów?

Jaka może być liczba wyborców za granicą, którzy z powodu zamieszania i niewydolności systemu, nie dostały na czas pakietów wyborczych? Ile takich osób złoży skargę? Czy skala nieprawidłowości mogłaby odwrócić wynik wyborów, jakikolwiek on będzie? Odpowiedzi na te pytania moga zdecydować o losie wyborów w Polsce.

519 431 – tyle osób zarejestrowało się do II tury wyborów za granicą. To dokładnie 1,73 proc. wszystkich uprawnionych. Jaki odsetek tych głosów może pójść w II turze na Andrzeja Dudę, a jaki na Rafała Trzaskowskiego?

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

1 Comment

  1. Dzien dobry, jest poniedzialek 13 lipca, wlasnie odebralam z mojej skrzynki pocztowej, wyslany 1 lipca(?!), pakiet do glosowania w II turze. Co moge teraz zrobic? Jak oddac moj glos? Oczywiscie na Rafala Trzaskowskiego.
    Mysle, ze nie tylko mnie canadyjska poczta (?) potraktowala mnie po macoszemu.
    Prosze o kontakt, pozdrawiam,
    Teresa

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.