Kaczyński, Błaszczak, Brudziński w Radiu Maryja. Tadeusz Rydzyk: jacy oni dzielni.

3
Wybory prezydenckie już w niedzielę. Jarosław Kaczyński, Mariusz Błaszczak i Joachim Brudziński przekonują do głosowania na Andrzeja Dudę. W studiu Radia Maryja padły mocne słowa o “niemieckich szmatławcach” i ofensywie LGBT. – Idzie antycywilizacja, cywilizacja śmierci – mówił z kolei ojciec Tadeusz Rydzyk. Pod koniec były pytania od słuchaczy.
 
Jarosław Kaczyński, Mariusz Błaszczak i Joachim Brudziński byli gośćmi drugiej części programu “Rozmowy niedokończone” w Radiu Maryja. Spotkanie rozpoczął ojciec Tadeusz Rydzyk.

– Siły życzę, Alleluja i do przodu. Jak ktoś jest katolikiem, to wie na kogo głosować, na pewno nie na tych, co rodzinę lekceważą. Podziwiam pana prezesa, ma kondycję. Pan prezes stworzył coś takiego, co ma wpływ na wszystkich – przekonywał. Stwierdził także, że “od wszystkich ludzi zależy jaka będzie Polska, czy się dali zwieść”. – Idzie antycywilizacja, cywilizacja śmierci – mówił Rydzyk na antenie. Potem chwalił swoich gości: “Oni są tacy dzielni, szkoda, że nie widzicie tych wszystkich gości”.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

3 Comments

  1. To jest faryzeusz który służy bogu Mamonie i wszystko na ten temat o Rydzyku. Ubrał się diabeł w ornat i ogonem na mszę dzwoni.

  2. No tak… co wolno wojewodzie to nie Tobie i tak dalej? Przeciez cala idea nie placenia podatku przez koscioly bylo zobowiazanie do nie wtracania sie kosciola w zadne wybory i jakiekolwiek inne naciski polityczne…. a co ja tu widze? Zjelczala polityczna smietanka towarzyska w radiu maryja i ksiadz, ktory bardziej przypomina przywodce jakiejs sekty chorej sekty religijnej – do glosowania na jednego z kandydatow? Niejeden polegly w walce o wolna Polske przewraca sie teraz w grobie…

    • Bogdan Herbetko on

      Wiedziala co powiedziala. Wlasnie Ci polegli o wolna Polske przewracaja sie w grobach po takich wypowiedziach powyzszej pani.

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.