Kaczyński wyjaśnia, dlaczego tak mało angażował się w kampanię Dudy

0

“Wobec Andrzeja Dudy używano określenia ‘długopis’, sugerując, że podpisuje wszystko co mu podyktuję. Choć to absolutna nieprawda” – oznajmił Jarosław Kaczyński, tłumacząc powody swojej małej aktywności w trakcie kampanii przed wyborami.

Podczas rozmowy z PAP prezes PiS został spytany o zmianę taktyki przed wyborami prezydenckimi. W trakcie kampanii Kaczyński był właściwie nieobecny, nie uczestniczył w wiecach ani nie jeździł po kraju. W mediach zrobiło się o nim głośniej dopiero na ostatniej prostej przed wyborami, gdy pojawił się w Radiu Maryja i Telewizji Trwam.
 
Teraz prezes PiS zasugerował, że miało to związek z pojawiającymi się głosami o braku niezależności prezydenta. – W ramach dyfamacyjnej kampanii wobec Andrzeja Dudyużywano określenia “długopis”, sugerując, że podpisuje wszystko co mu podyktuję. Choć to absolutna nieprawda – stwierdził Kaczyński. – Prezydent nie podpisał wielu ustaw, na których – nie ukrywam – bardzo mi zależało. Jednak fałszywy przekaz docierał do ludzi i był mocnym czynnikiem wpływającym na ich decyzje – argumentował.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.