Ksiądz z pięściami rzucił się na kobiety, pilnując plakatu Andrzeja Dudy

0

To nagranie od piątku krąży w mediach społecznościowych. Jego “bohaterem” jest zakonnik z opactwa cystersów w Wąchocku. Na filmie widać, jak duchowny w środku nocy dzielnie pilnuje pomazanego plakatu Andrzeja Dudy. Gdy dwie kobiety zapytały księdza o to, co robi w środku nocy, ten wpadł we wściekłość. Opactwo już przeprosiło za zachowanie zakonnika.

– Nocne czuwanie ksiądz ma? – zagadnęła duchownego jedna z kobiet. I się zaczęło. Duchowny potwierdził, że pilnuje plakatów Andrzeja Dudy powieszonych na płocie, bo “zrywają, malują”. Na uwagę kobiet, że niszczone są także plakaty Rafała Trzaskowskiego, ksiądz zaczął wymachiwać pięścią i wykrzykiwać: “I tamten nie wygra! O!”.
 
Wzburzony duchowny zaczął tłumaczyć, że plakaty “tęczowego” kandydata należy malować. Na pytanie: “co to znaczy, że jest tęczowy”, księdzu już zupełnie puściły nerwy. “Spier*** stąd!” – krzyknął i rzucił się z pięściami na kobiety.

WIĘCEJ

Poleć:

O Autorze:

Redakcja

skomentuj

Home | Direct | Dashboard | About us

Unless otherwise noted our website is using photographs from FreeDigitalPhotos.net and Wikipedia under their respective licenses

Copyright © 2015. All Rights Reserved.